وبسایت رسمی دکتر شیلا رزاق‌کریمی
جست‌وجو

#35 خداحافظی؛ اندوه التیام‌بخش

{(لازم به ذکر می‌باشد که نوشته زیر به زبان گفتاری(محاوره) طبق آنچه در اپیزود گفته شده تایپ شده است.))

شما به اپیزود سی‌و‌پنجم مای‌کوچ‌وی گوش می‌دید. برای شما الان زمان خداحافظی کردن با چه چیزی یا چه کسیه؟ بله شما. آیا تمام چیزهایی که توی زندگی‌تون داری و نگه داشتی، دوسشون هم داری یا به کارت میان؟ اگه این چیزا رو قرار بود الان انتخاب کنی یا برداری یا بخری، باز هم این کارو می‌کردی؟ 

درود و سلام. به پادکست مای‌کوچ‌وی خوش اومدین. من شیلا رزاق‌کریمی، میزبان شما در این پادکست هستم. حرفه‌ی من مربی‌گری یا به اصطلاح کوچینگ درزمینه‌‌ی توسعه‌ و تعالی فردیه. و دکترای کسب‌وکار با تخصص رهبری دارم. هدف از این پادکست، روشن کردن مسائلی‌یه که معمولا همه‌مون توی زندگی باهاشون، دست و پنجه نرم می‌کنیم و یاد دادن روش خودمربی‌گری. خیلی خوشحالم که توی این راه با‌هم، همراه می‌شیم‌. خوب بریم سراغ اپیزودِ سی و پنجم با عنوان خداحافظی: اندوه التیام بخش

توی روزهای آخر مهر ماه هستیم و امروز که دارم این اپیزود رو ضبط می‌کنم خدا رو شکر قسمتم شد و اولین دوز واکسنمو زدم. قدردان و شکرگذار کادر درمان و تمام کسانی که برای حفظ و سلامتی تک‌تک اعضای جامعه‌مون زحمت کشیدن هستم. امروز می‌خواهم توی سه بخش در رابطه با ضرورت خداحافظی کردن و چرا نمی‌خواهیم خداحافظی کنیم و چگونگی خداحافظی کردن صحبت کنیم.

به اشتراک گذارید
دیدگاه خود را بنویسید

اپیزود 35